Mūsdienīgs auto remonts un diagnostika tieši pie ekspertiem

Jebkurš mašīnas saimnieks, atdodot tā automašīnu remontam vai apkopei, uztraucas par to vai pakalpojums izpildīts labi. Tik tiešām, no tā, cik tad profesionāli tiek veikts Jūsu “dzelzs drauga” auto remonts, ir atkarīgs arī tā darbošanās ilgums un, svarīgākais, cilvēka drošība braukšanas laikā. Kad pienāk brīdis, ka tiek meklēts autoserviss Rīgā vai jebkādā citā Latvijas pilsētā, vairums orientējas pēc cenas. Viens cenšas atrast pakalpojumu ar zemu cenu politiku, kāds, tieši pretēji, ir pārliecināts, ka dārgāks būs labāks. Tomēr, kas tad ir tas būtiskākais uz ko lūkoties, neviens nezina. Te jācenšās noskaidrot ko vairāk par to, kāds auto remonts var būt nodroš‌ināts, kā labs auto elektriķis atšķiras no slikta, un pēc kā vadīties meklējot servisu. Riepu maiņa, savirzes regulēšana, turbīnas remonts – to visu var paveikt vienā servisā!

Autoserviss Juglā – oficiāls vai arī auto remonts garāžā?

Jebkurš autoserviss Juglā vai arī citā Rīgas mikrorajonā iedalās 3 galvenajās grupās, sertificēti dīleru auto servisi, parasts autoserviss un visbeidzot privātu garāžu meistaru pakalpojumi. Ar ko tieši tie atšķiras un, kurš ir atbilstošākais variants, centīsimies noskaidrot.
Oficiāls noteiktas auto markas serviss, tāds var būt, piemēram, sertificēts lexus autoserviss, tie parasti jau ir izveidoti kā noteiktas auto brenda markas pārstāvniecības, kuru tieši remontā un garantijas servisā specializējas. Visbiežāk tas ir automašīnas apkope ar garantiju, tā kā, kad, kā piemēram, nepieciešams auto remonts, transportlīdzekļa īpašnieks būs spiests maksāt “labu” summu. Bez šaubām, tāda lieta nav visos sertificētos servisos, tādēļ minētais punkts būtu labi jānoskaidro.
Oficiāli reģistrēts autoserviss Rīgā vai arī citur Latvijā, kas tieši ir piereģistrēts, ievērojot Latvijas likumus kā arī tie pilnībā jau ir atbildīgi par savu veikto servisu, arī tad, ja Jums vajadzīga tikai riepu montāža un balansēšana. Tāda veida serviss ir un būs diezgan pieprasīts, tādā vietā būs gan kvalitatīvs auto elektriķis, tā arī automehāniķis, gan arī augstas kvalitātes pakalpojumi. Tanī pat brīdī darba izmaksas ir zemākas.
Privātās garāžas, kur piedāvātais auto remonts tiks veikts neoficiāli. Protams, šeit būs zemas cenas, tajā pat brīdī šeit nav arī jebkādu garantiju, kā arī atbildības par sniegtajiem pakalpojumiem. Turklāt jaunu auto diagnostika diez vai būs pareizi veikta.

Rekomendācijas autoservisa atrašanā

Brīdī, kad būs izvēlēts autoserviss Juglā vai jebkur citur, nevajadzētu lūkoties vienīgi uz pakalpojuma cenām. Nepieciešams izvērtēt uzņēmuma meistaru kvalifikāciju, ka arī neļaut, ka Jūsu auto diagnostika tiek realizēta neprofesionālā garāžas darbnīcā. Vislabākajā gadījumā būs iztērēta tikai nauda un laiks. Sliktākajā – var būt vajadzīgas jaunas rezerves daļas vai arī pats auto. Te būtu labākais variants tāds – līdz brīdim, kamēr ir garantijas periods, auto apkope un remonts jaīsteno pie dīlera. Bet pēc garantijas serviss nav izdevīgs, un tam jau nav lielas jēgas. Labāk tomēr ir sazināties ar kvalitatīviem autoservisiem, kas tad var klasificēties kā, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Kas tad attiecināms jau uz servisiem privātajās garāžās, tad to pakalpojumus iespējams lietot tikai tajā gadījumā, kad Jums ir kāds savs uzticams automehāniķis vai auto elektriķis. Pretējā gadījumā vislabāk izlasīt pārējo uzņēmuma klientu atsauksmes, tā kā arī nekvalitatīvi realizēta riepu montāža un balansēšana varētu novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.