KVALITATĪVI LOGI KATRAM KLIENTAM.

Cilvēkiem visos laikos ir bijis svarīgi, lai telpā ieplūstu maksimāli daudz gaismas un būtu iespējams telpas labi vēdināt. Logu funkcija nav tikai tiešas dienasgaismas ielaišana telpā, bet nodrošina ventilāciju. Arhitektūrā vieni no nozīmīgākajiem laikmeta vēstnešiem ir tieši logi, jo katram vēstures posmam tiem ir atšķirīgs izskats un funkcionālā nozīme – no maza izmēra lodziņiem viduslaikos, līdz milzīgām logu konstrukcijām sienas vietā mūsdienās. Par labu strādā arī mūsdienu tehnoloģiskās iespējas dažādu logu konstrukciju izgatavošanai, kas aptver plaša spektra materiālu un paņēmienu izmantošanu.

Lasi arī – https://luksslogi.lv/blogs/

KĀDA VEIDA LOGU RĀMJUS MEKLĒT PLĀNOTAJAM ĪPAŠUMAM?
Viens no dominējošajiem materiāliem logu izgtavošanā ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā jau daudzus gadu desmitus, ir plastmasa, jeb PVC logi. Plastmasas logi ir top izvēle visā pasaulē un tos tiešām varam atrast jebkurā apdzīvotā vietā jebkurā valstī. Vēl viena populāra klientu izvēle ir alumīnija logu rāmju pasūtīšana. Alumīnija logi ir labs risinājums reizēs, kad nepieciešams uzstādīt ugunsdrošus logus. Tie nav nedz smagnēji, nedz kādā citā veidā bojā ēkas fasādes vizuālo un tehnisko stāvokli. Noteikti, liela vērība jāpievērš logu uzstādīšanai, ne tikai koka un alumīnija logu uzstādīšanas reizēs, bet arī alumīnija logu instalācijas reizēs. Nepareizi uzstādīti logi rada problēmas ar ventilāciju, kas savukārt noved pie daudz lielākām problēmām, kas ir saistītas pat ar veselību.

KAS IETILPST APDARES DARBOS PĒC LOGU MONTĀŽAS?
Iekšējā un ārējā apdare ir svarīgas logu montāžas komponentes. Palodzes uzstādīšana gan iekšpusē, gan ārpusē ir saprotams apdares darbu elements, kas kalpo ne tikai dekoratīvam, bet arī praktiskam un funkcionālam nolūkam. Lielu lomu šajā procesā ieņem iekšējo un ārējo sienu stāvoklis, kas nosaka piemērotu materiālu izvēli darbu veikšanai. Kad logu montāža ir pabeigta, tad var sākt domāt par jauniem vārtiem, durvīm vai pat garāžu vārtu uzstādīšanu. Saprotams, pastāv iespēja visus šos elementus pasūtīt vienādā stilā, lai fasādes eksterjers būtu gaumīgs un acij tīkams, ne vien funkcionāls.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *