KONTAKTLĒCU IZVĒLE INTERNETA OPTIKAS VEIKALĀ

Ir pieejami dažādi redzes korekcijas profilaktiskie līdzekļi un procedūras, kas palīdz daudziem, ar redzes problēmām sekmīgi šo šķērsli ikdienā pārvarēt. Papildus brillēm un arī redzes lāzeroperācijai, kas no redzes problēmām var atbrīvot uz visiem laikiem, tiesa gan ir ļoti dārga, ir vēl kāda iespēja – kontaktlēcas. Iedala dažādus lēcu veidus un tipus, lai tās būtu atbilstošas lielākajai daļai optometrisko redzes īpatnību un klienti, pat ar salīdzinoši pārāk sliktu redzi, drīkstētu lietot kontaktlēcas, nevis ikdienā lietot tikai brilles. Lēcas ir praktisks risinājums tiem, kuri vēlas aizmirst par savām redzes problēmām dienu no dienas un redzes korekcijas līdzekļus izmantot regulāri, tiesa gan bez riska pazaudēt, saplēst vai aizmirst. Kontaktlēcas mūsdienās iespējams pasūtīt arī internetā, bez liekas steigas, atrodot te sev piemērotākās, tiesa gan, pirms tam ieteikums konsultēties ar optometristu, lai noskaidrotu kāda stipruma kontaktlēcas būs atbilstošas un vajadzīgas.

KURŠ ĀRSTS IZRAKSTA BRILLES VAI KONTAKTLĒCAS?

Internetā ir pieejami daudz un dažādi optikas preču veikali, kas piedāvā iegādāties dažāda veida kontaktlēcas, kas piemērotas dažādām redzes problēmām. Lēcas ir iespējams izvēlēties gan no dažādiem ražotājiem, gan vadoties pēc cenas, gan pēc redzes problēmām. Parasti veikali iedala lēcas pēc lietošanas ilguma, gan redzes problēmu raksturojuma. Lēcas iedalās pēc to valkāšanas perioda – dienas lēcas, lēcas divām nedēļām, mēnesim, trim mēnešiem un pusgadam. Tā pat iegādei ir pieejamas lēcas, kas paredzētas tiem cilvēkiem, kuriem ir redzes problēmas skatoties gan tālumā, gan tuvumā, gan tiem, kuri slimo ar astigmātismu. Ir iespējams iegādāties lēcas bez optiskām dioptrijām, kas var kalpot arī kā dekoratīvs elements.

CIK IZMAKSĀ KONTAKTLĒCAS INTERNETA VEIKALOS?

Liela loma vienmēr ir bijusi arī kontaktlēcu cenām. Parasti kontaktlēcu cenas drastiski neatšķiras, taču zināma cenu atšķirība pastāv vienmēr. Piemēram, vienas dienu lēcu cena varētu šķist šokējoši liela, bet iepakojumā ir 30 lēcas un tās ir lietojamas katru dienu pa vienam pārim. Šīs lēcas maksā vidēji 30 eiro par iepakojumu. Lēcas atšķiras arī to lietošanas īpatnībām, piemēram divu nedēļu kontaktlēcas pa nakti ir jāizņem, kas varētu daudziem radīt pārpratumus, vadoties pēc lēcu nosaukuma. Iepakojumā ir vairākas lēcas un iepakojuma izmaksas ir ap 20 eiro. Lēcas var būt dažādas un atšķiras arī to izmantošanas īpatnības, ko nosaka lēcu ražotājs, tālab nevajag brīnīties, ka vienas specializētas toriskas kontaktlēcas, izgatavotājs paredz lietot savādāk. Toriskās kontaktlēcas parasti maksā apmēram piecdesmit eiro, bet multifokālās ap 30 eiro par iepakojumu.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *