VAI PAKEŠU LOGI IR DROŠA IZVĒLE?

Ja pavērojam ēku fasādes Latvijā, tad plastmasas logi būs tie, kas redzami dominē cilvēku izvēlē, kad runa par logu montāžu. Latvijā ir auksts ziemas un karstas vasaras, mitri rudeņi un vēli pavasari, kas nozīmē, ka gada lielākajā daļā ir jānodrošina patīkams siltums iekštelpās. Starpsezonās, respektīvi, pavasaros un rudeņos, kad sākas un beidzas apkures sezona, temperatūra dzīvoklī un ārā nav krasā atšķirības amplitūdā, taču, aukstā ziemā, gribētos atrasties siltā mājoklī, savukārt karstā vasarā – mazliet vēsākā. Saprātīgu temperatūras amplitūdu telpā palīdz regulēt lieliski logi, tādēļ pakešu logi ir klientu pirmā izvēle, pat, ja Jums ir 103 sērija logi, kur ir nepieciešami.

PVC LOGU NOZĪME SILTUMA UZTURĒŠANAI DZĪVOKĻOS

Ēku renovācija un energoefektivitātes celšanas pasākumi Latvijā iet roku rokā. Kādēļ tā ir tik svarīga? Pirms 50 gadiem celtajos sērijveida dzīvokļu daudzstāvu namos dzīvo viena liela daļa no visas Latvijas iedzīvotājiem. Šīs ēkas ir morāli un fiziski novecojušas, kas nozīmē gan siltumzudumus, gan ne tik labu telpas ventilāciju, iespējams, arī mitrums sācis parādīties kādā no dzīvokļu sienām. Ne pārāk pievilcīgo telpas temperatūru, mitrumu, slikto ventilāciju un citas nelaimes, var mēģināt novērst nomainot logus. PVC logi nodrošina pareizu un atbilstošu gaisa cirkulāciju telpā, kā arī mūsdienīgu ventilācijas iespēju. Ja logi iemontēti nepareizi, tad pastāv risks, ka telpā sāks veidoties mitrums un uzkrāties kondensāts.

CIK MAKSĀ PLASTMASAS LOGI?

Pakešu logi ir pieejami gan dzīvokļos, gan privātmājās, garāžās un saimniecības ēkās. Plastmasas logi var būt arī bez atvēršanas funkcijas. Pēc klienta pieteikuma saņemšanas, meistari veiks visus mērījumus un pēc pāris dienām jau tiks veikta jauno logu montāža. Pēc darbu beigām arī nebūs jāmeklē jauni pakalpojumi sniedzēji, lai veiktu apdares darbus. Kad tiek noskaidrotas visas projekta pozīcijas, ir iespējams veikt cenas aprēķinu.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *