UNIVERSĀLAS UN SEN KĀROTAS DĀVANAS PIEAUGUŠAJIEM UN BĒRNIEM.

Pārdomas par to, ko iegādāties dāvanā reizēs, kad esam uzaicināti uz kādiem svētkiem, mēdz būt ļoti nogurdinošas. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešamas dāvanas meitenēm vai dāvanas vīrietim, dāvanu serviss var piedāvāt iegādāties ko interesantu, ko novērtēs ikviens. Dāvanas meitenēm sevī var ietvert ļoti daudz ko. Piemēram, ērti ir dāvanu komplekti, kas satur tieši to, ko dāma vēlēsies izmantot. Universāla dāvanu karte, kura sevī slēpj vairākus desmitus dažādu piedāvājumu būs īsti laikā. Arī, tad kad nav skaidrs, ko dāvināt vīrietim, šāda veida dāvanu karte ir ideāls risinājums.

Ģimenes cilvēki noteikti novērtēs dāvanu pārim. Dāvana pārim var būt gan jaukas vakariņas kādā restorānā, gan romantiska nedēļas nogale kādā SPA vai citā atpūtas vietā.

Ieskaties te – dāvana vīrietim!

UNIVERSĀLAS DĀVANAS JEBKURAI DZĪVES SITUĀCIJAI.
Brauciens ar superauto ir viena no populārākajām dāvanām. Zem jēdziena “superauto” neslēpjas viss betmobīlis vai kas tamlīdzīgs, bet gan Ferrari vai Lamborghini. Šādas dāvanas saņēmējiem ir divas iespējas – braukt, sēžot pasažieru sēdeklī vai arī pašiem stūrēt šos leģendāros auto. Par nedaudz augstāku cenu ir iespējams iegādāties dāvanu karti, kas sniedz iespēju par sēdēt pie superauto stūres! Šāda iespēja ir jebkura auto entuziasta sapņa piepildījums. Šī ir universāla dāvana, kas sākotnēji, varbūt, liekas piemērota tikai vīrietim, taču to labprāt izmanto arī daiļais dzimums. Dāvanu ideju netrūkst. Vēl lielisks veids kā pārsteigt azartisku personu, ir lidojums ar gaisa balonu! Šādu dāvanu novērtēs arī pāri, jo šāda veida pasākums ir ļoti romantisks un elpu aizraujošs. Vai spējat iedomāties ko romantiskāku par lidojumu ar gaisa balonu cauri mākoņu segai kopā ar savu mīļoto? Lidojums ar gaisa balonu var būt gan Latvijā, gan Lietuvā.

KĀDAS DĀVANU KARTES IR IESPĒJAMS PASŪTĪT DĀVINĀŠANAI?
Ir maldīgi uzskatīt, ka dāvanu kartes dāvina tikai tajās reizēs, kad nevar īsti izdomāt, ko pasniegt svētkos, taču tā nebūt nav. Dāvanu kartes saņemšana sniedz iespēju iegūt savā īpašumā tieši to kas nepieciešams, pie tam, tieši tad, kad ir vajadzība. Dāvanu karšu izmantošanas termiņš ir vairāki gadi, tādēļ arī kartes izlietošanai var mierīgi atrast piemērotu brīdi. Dāvanu kartes dāvināšana ir iespēja pasniegt tieši to, ko gaviļnieka sirds vēlas, līdz ar to var teikt, ka tā ir dāvināta iespēja sasniegt vēlamo!

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *