Pie kā sūtīt uzlīmes mārketinga izmantošanai?

Uzlīmes jau ir attēli, kuri jau tiek drukāti tieši uz pašlīmējoša materiāla, proti, brīvas formas papīra vai arī speciālas plēves, kas domātas šādu izstrādājumu līmēšanu uz dažnedažādām virsmām. Uzlīmes lielākoties izvēlās, piemēram, kā mārketinga rīku. Pie tam konkrēti šāda veida tipogrāfija mūsdienās būs pieprasīta, šo uzlīmju izgatavošana ļauj īstenot veiksmīgu marketinga kampaņu ar minimālām izmaksām. Minētais mārketinga variants ir un būs diezgan izplatīts tirdzniecības un servisa salonos, kur būs liels klientu pūlis. Ar speciālas apaļas uzlīmes palīdzību iespējams pasniegt ziņas potenciālajiem pircējiem, ka šajā vietā tiks organizēta akcija vai tiks piedāvātas īpašas cenas vai tika izgatavots pavisam jauns produkts.

Uzlīmju izgatavošana un arī tieši šo ražošanas tehnoloģijas

Pirms tam kā tiks pasūtītas, kā piemēram, apaļas uzlīmes vai tiek mēģināts noskaidrot cenu, ir jāizprot kādi drukāšanas tipi ir un tad ar ko tad viņi atšķiras savā starpā.
• Flexo druka vai arī fleksogrāfija. Šī metode ir piemērota, kad, lietojot automātiskā tipa iepakojumu, svarīga liela uzlīmju aprite. Formu dažādība vai košs attēls, reljefs un lakošana – dažādu tehniku izmantošanas rezultātā varētu sasniegt labas kvalitātes uzlīmes.
• Ofseta. Šeit uzlīmju izgatavošanā izmanto papīru, kas ir pašlīmējošs. Gadījumā ja būtu nepieciešams iepakojums vai arī uzlīmes sienām, vajadzētu drukāt uzlīmes, kas ir liela izmēra, kā arī drukātas izmantojot ofseta metodi.
• Digitālā druka. Šeit uzlīmju druka un cena būs līdzsvarots, tieši šis būs izdevīgi nelielām tirāžām. Diemžēl, kad tiek drukāts uz digitālas preses, uzlīmju saķere mazliet mazinās.
• Lielāka formāta uzlīmju izgatavošana šodien jau ir izplatīts variants. Šī veida tehnikas priekšrocība būs šķīdinātāju un noturīgu tintes izmantošana, gan arī robošana bez šuvēm. Pastāv iespēja griezt uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpatnēja metode, kura ļauj izdrukāt produktu, lietojot zelta un sudraba krāsas. Metāliskās personalizētas uzlīmes rotās visus suvenīrus. Tātad, priekš tam, lai pagatavotu labas, pārdomātas uzlīmes, Jums ir nepieciešama pašlīmējoša plēve.
Tagad saprotot, kā tiek taisītas uzlīmes, droši var izvēlēties priekš sevis atbilstošāko variantu un izdarīt sev pasūtījumu.

Kur tad varētu būt pasūtītas personalizētas uzlīmes?

Tad, kad tiek pasūtīta uzlīmju druka, cena šiem darbiem veidojas no izstrādājumu lieluma un formas, izmantotajiem materiāliem, tirāžas, krāsu skaita. Taisot mārketinga personalizētas uzlīmes dizainu, tiek ievērots klientu uzņēmuma korporatīvais stils, reklāmas mērķi, klientu mērķauditorija. Līdz ar to, ja ir meklēts drukas veikals, vislabāk apskatīt visas iespējamās klientu atsauksmes par šo firmu un aplūkot pašu mājas lapu. Tā kā tieši mājas lapā var uzzināt vairāk par kopējo kompānijas imidžu un vēl izprast vai sadarbība būs realizēta. Labi, kad uzņēmums jau ir vairākus gadus tirgū, jo tad darbība jau būs uzlabojusies un attīstījusies. Tad varētu būt drošiem un arī uzticēt tiem darbu.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *