Personalizētas uzlīmes un vizītkartes palīdzēs Jūsu biznesa reklāmai

Uzlīmes un vizītkartes ir viena no uzņēmuma reklāmas un tēla prezentācijas formām. Uzlīmju druka notiek uz papīra vai arī plēves pamata, kura aizmugure ir pārklāta jau ar līmi. Uzlīmes apakšējā pamatne parasti ir papīrs, kas jau aizsargā ar līmi noklāto pusi no pirms laicīgas pielipšanas. Tās priekšpusē tad ir attēls vai arī teksts – parasti firmas logo. Uzlīmes tiek izmantotas gandrīz uz jebkādas virsmas, kas ir līdzena, (pvc, stikls, metāls). Tomēr drukas veikals parasti vispirms izraugās līmes pamatni, ja ir zināms uz kādas virsmas klients līmēs uzlīmes. Vizītkartes ir ļoti būtiska tēla daļa, tāpēc, ja nav ideju kādas taisīt, var saņemt konsultāciju un uzzināt vairāk drukas veikalā.

Uzlīmju drukas specifika

Pirms būs pasūtītas, kā piemēram, apaļas uzlīmes vai arī mēģināts uzzināt cenu, ir jāsaprot kādi tieši drukas veidi pastāv un ar ko gan viņi atšķiras.
• Fleksogrāfija jeb flexo druka. Tieši šī metode būs piemērota, kad, lietojot automātiskā tipa iepakojumu, svarīga ievērojama gatavo uzlīmju aprite. Daudzveidība formām vai košs attēls, reljefs un lakošana – dažādu tehniku izmantošanas rezultātā var iegūt augstas kvalitātes uzlīmes.
• Ofseta druka. Šeit uzlīmju izgatavošanā pielieto pašlīmējošos papīru. Gadījumā ja būtu nepieciešams iepakojums vai sienas uzlīmes, vajag drukāt uzlīmes, kuras būtu lielāka izmēra, kā arī taisītas izmantojot ofseta metodi.
• Digitālā druka. Šeit uzlīmju druka un cena ir līdzsvarots, tieši šis būs izdevīgi mazām tirāžām. Taču, kad tiek drukāts uz digitālās preses, uzlīmes saķere nedaudz samazinās.
• Liela formāta uzlīmju izgatavošana mūsdienās jau ir izplatīts variants. Šīs metodes īpašas priekšrocības būs šķīdinātāju un izturīgu tintes izmantošana, kā arī robošana bez šuvēm. Pastāv variants izgriezt apaļas uzlīmes bez drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpatnēja metode, kura sniedz iespēju izdrukāt produktu, izmantojot zelta un sudraba krāsas. Metalizētas uzlīmes izrotās visus suvenīru izstrādājumus. Tātad, lai izgatavotu lieliskas, pārdomātas uzlīmes, Jums ir nepieciešama plēve, kas pati līmejas.
Šobrīd saprotot, kā tiek taisītas uzlīmes, droši var izvēlēties sev piemērotāko variantu un izdarīt sev uzlīmju pasūtīšanu.

Kur var būt pasūtītas uzlīmes un vizītkartes?

Kā viens no pirmajiem jautājumiem, kas būtu jāuzdod priekš sevis, ir tas, ar ko tad gribat strādāt – ar starpnieku, reklāmas aģentūru vai arī ar tipogrāfiju. Kā piemēram, liela poligrāfija ar vairāk kā 10 gadu pieredzi apliecina to, kad klienta pasūtījums, kā arī vēlmes būs uzklausītas, un, taupot finanses, būs atrasts labākais risinājums priekš Jums, kur pati uzlīmju druka, cena un piegāde klientam tiks tik labi izplānota, ka pat Jūs būsiet apmierināts. Mēģiniet lasīt vairāk informācijas par izvēlēto uzņēmumu, apskatiet atsauksmes internetā no klientiem. Gadījumā ja drukas pasūtījums ir neparasts un sarežģīts, šajā gadījumā labāk sazināties ar drukas veikalu un tad izrunāt detaļas ar konsultantiem.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *