MŪSU MĀJRAŽOTĀJU DZĒRIENU KLĀSTS.

Musdienās personīgā vīna darītava vai neliels alus brūzis savās lauku mājās ir teju ekskluzīva lieta. Maldīgi uzskatīt, ka jebkāda veida mājās darītais alkohols, kas pēcāk tiek pārdots citiem, ir nelegāls bizness, jo nelielu alkohola darītavu dzērienu ražošanu un realizāciju tirgū, regulē dažādi likuma panti, kas darbošanos padara pilnīgi legālu. Katram ir savs stāsts par to, kā nonaca tieši līdz šādam uzņēmējdarbības veidam un tas var kalpot par lielisku veidu kā pievilināt jaunus klientus. Arī savas produkcijas realizēšana dažādos gadatirgos ir vēl viens veids kā likt par sevi manīt plašākam klientu lokam. Pie tam, noteikti nevajag aizmirst par alkohola veikala atvēršanu internetā, kas arī ir legāls biznesa veids un preču realizācijas iespēja pārdevējiem.

Ieskaties piedāvājumā – http://pv64.lv/produkti

DUMBRĀJU ALUS UN JĀŅOGU UZLĒJUMS NO MĀJRAŽOTĀJIEM.
Iegādei pieejami dažādi interesanti un garšīgi uzlējumi, kurus var gan glabāt mājas bāriņā, gan izmantot kā lielisku dāvanu. Aveņu uzlējums, jāņogu uzlējums, kāds interesants mājās gatavots sidrs – tas viss garšo pavisam savādāk kā veikalos nopērkamie, masu produkcijai ražotie alkoholiskie dzērieni. Mājas degvīns ir atsevišķa dzērienu grupa, kas arī garšo pavisam savādāk kā veikalu plauktos atrodamais. Mājas ražotājiem ir iespēja eksperimentēt ar dažādā garšu niansēm, kas ir vēl viens no iemesliem kādēļ pircēji izvēlas mājražotāju preces. Arī dumbrāju alus ir īsts klientu pievilinātajs. Piedāvājumā var atrast dažādus uzlējumus, alu, sidru, degvīnu. Mājražotāju preces var būt nedaudz dārgākas, kas ir pavisam normāli, jo tiek ražotas nelielā skaitā un pārdošanai mazos veikaliņos vai tirdziņos.

VAI INERNETA VEIKALOS IR IESPĒJAMS PASŪTĪT ALKOHOLU?
Alkohola veikals internetā savas preces klientiem nogādā pats. Tas ne tkai rada sava veida ekskluzivitātes sajūtu, bet arī nodrošina iespēju pārliecināties par to, ka pircējs ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu un drīkst iegādāties alkoholu. Piegāde iespējama Rīgas rajonā un tuvākajās pilsētās. Piegādes izmaksas, ja tādas ir, atkarīgas no piegādes attāluma un minimālās groza summas. Izbaudām Latvijā ražotu produkciju!

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *