KAS VAR SAŅEMT ĀTRO AIZDEVUMU?

Ātrais kredīts internetā ir ikdienišķs finanšu pakalpojums, kas pieejams ik vienam pilngadību sasniegušam Latvijas pilsonim. Tautā saukti par sms kredītiem, tie ir pazīstami plašākai sabiedrībai vismaz jau gadus desmit. Popularitāti tie ieguva ar salīdzinoši vienkāršajiem nosacījumiem, kas paredz ātru kredīta piešķiršanu dažu minūšu laikā. Visbiežāk kredītu var saņemt personas līdz 70 gadu vecumam. Parasti šāda veida īstermiņa kredīti ir populāri, jo tiem ir elastīgs atmaksas veids un maksājuma termiņu iespējams pagarināt. Šādi pakalpojumi šeit ir ērti neparedzētās situācijās, dažādu pirkumu veikšanai, kā arī mēneša beigās, kad līdz algai palikušas dažas dienas.

MŪSDIENĪGI FINANŠU PAKALPOJUMI

Tehnoloģiskie risinājumi ir palīdzējuši ātro kredītu nozarei izkonkurēt banku piedāvājumu. Jebkura pakalpojuma saņemšanai ir jānorit ātri un bez aizķeršanās, kas parastu banku sistēmā prasa ilgāku laiku nekā ātrā aizdevuma saņemšanas process kopumā. Lai novērstu parāda neatdošanas riskus, tiek pārbaudīta jaunā klienta kredītvēsture. Visbiežāk, viss process aizņem stundu un jau pavisam drīz aizdevums tiek ieskaitīts bankas kontā. Visbiežāk, pirmais aizdevums jaunajam klientam tiek piešķirts bez maksas jeb ikmēneša procenti netiek piemēroti.

KĀDUS DOKUMENTUS ATSŪTA AIZDEVĒJS?

Ņemot vērā to, ka ar vien vairāk pakalpojumu sniedzēju izvēlas tiešsaistes platformu plašākai klientu loka aptverei, ātrie aizdevumi internetā nav nekas nepierasts un svešs. Visa nepieciešamā informācija par aizdevuma piešķiršanu un apmaksas noteikumiem ir atrodama gan e-pastā, gan lietotāja profilā aizdevēja interneta vietnē. Aizdevuma summas un procentu kalkulators ļauj iepazīties ar potenciālajiem tēriņiem jau laikus. Aizdevējs ir saņēmis licenci sava darbībai, kas norāda uz to, ka tā ir legāla un pilnībā droša. Aizdevuma atmaksa ir elementāra – vai nu aizdotā summa ar procentiem, ja tādi ir, tiek pārskaitīti uz aizdevēja bankas kontu vienā maksājumā, vai arī tiek veikti lielāki aizdevuma atmaksas maksājumi.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.