Kā pasargāt savu māju no nevēlamiem viesiem?

Kārdinājums saņemt ātru naudu visu laiku bija interesējis konkrētu ļaužu grupu. Vēlme pēc iespējas ātrāk palikt turīgam kopā ar nevēlēšanos panākt materiālo labklājību ar darbu un arī neatlaidību, šāda tipa cilvēkus stumj uz likuma pārkāpšanu – ielaušanos cita īpašumā. Laika gaitā zādzību daudzums vienīgi pieaug. Šis moments liek citiem cilvēkiem izvēlēties atbildīgāku pieeju mājokļa aizsardzības procesā, īpaši jau tad, kad var būt meklēti dažnedāžādi drošības risinājumi. Kā arī tagad bieži vien tā nebūs tikai signalizācijas uzstādīšana, ko tad uztur tehniskā apsardze, bet dažreiz arī fiziskā apsardze jau pie īpaši nozīmīgiem objektiem. Pieejama arī droša seifu noma .

Uz ko lūkoties, laikā kad būs meklēta apsardze? Varianti un vēl piedāvājums

Skatoties, kādi ir drošības risinājumi, lai aizsargāt māju, atklājas, kad tieši šo ir salīdzinoši daudz. Jūs varat paši sev uzstādīt aizsardzības mehānismu vai varbūt doties pie nozares speciālistiem. Pamata starpība būs tajā, kad, vēršoties tādā uzņēmumā, var būt pārliecinātiem, ka pat ielaušanās gadījumā sekos tūlītēja reakcija un dienests uzreiz dosies uz objektu. Pretējā gadījumā būs pašiem jākontrolē un jāmēģina izsaukt policija. Aizsardzības varianti tiek iedalīti – tehniskā un fiziskā apsardze, inženiertehniskā un apvienotā jeb kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – ikviens no mums ir redzējis sargus veikalos un kāda stāvlaukuma sargu, to arī dēvē par fiziskā veida apsardzi. Visbiežāk fiziskā apsardze ir izmantota ,kad ir vajadzīga sardze kādā sabiedriskā pasākumā, vai, piemēram, jātransportē kāda vērtīga manta, un protams arī mājokļa aizsardzība. Izvēloties pakalpojumus no pārbaudītas firmas ir un būs droši, tā kā tiem uzņēmumiem standartā ir visi tie sertifikāti un garantijas. Bet eksistē opcija, kad tad var tikt atrasti cita veida drošības risinājumi, piemēram, apsargs, ko tad var mēģināt noalgot un kas sargās īpašumu. Bet tādā gadījumā jau ir salīdzinoši nepārliecinošas garantijas.
Kā vēl viens opcijas variants, kuru piedāvā kvalificēti uzņēmumi ir tā sauktā tehniskā apsardze, kas ir tiešām ļoti drošs un uzticams variants. Šinī izkārtojumā tiek veikta signalizācijas uzstādīšana Jūsu mājās un no tās signāls un bieži arī video tiek pārraidīti apsargiem uz “pulti”, kuri visu diennakti novēro objektus. Tādējādi pie Jums uz mājām izbrauc ātrās reaģēšanas dienests un izskaidro Jums visu situāciju. Bez šaubām, Jūs varat arī paši uzlikt signalizāciju, kas nodos ziņu uz telefonu, bet bez šaubām speciālisti rīkosies ātrāk.
Pēdējie divi veidi tad ir inženiertehniskais un apvienotais jeb kombinētais, kur visiem saprotams, kas ir kombinētais – vairāku opciju apvienojums, atrodot labāko risinājumu. Turpretim, inženiertehniskais veids ir tas, kad tiek pielietoti, piemēram, dzelzs režģi vai metāla žalūzijas, piemēram, kā veikalu ēkās. Tas nenodrošina pilnīgu aizsardzību, kaut gan nenoliedzami aizturēt uz kādu laiku laupītāju gan varēs.

Pie kā tad ir vislabākie drošības risinājumi?

Pieredzējuši biznesa cilvēki, kas jau sadarbojas ar dažādām apsardzes kompānijām, izceļ, kam tad jāvērš uzmanība, meklējot šādu uzņēmumu:
1) Darba pieredze. Nepastrīdami svarīgs moments, jo darba pieredze parādās profesionālajā izaugsmē un pieredzējuši firmas darbības laikā būtiski palielina savas iespējas.
2) Klienti. Labs apsardzes uzņēmums vienmēr izceļas ar savu lielu klientu daudzumu, un svarīgi ir tieši pastavīgie klienti.
3) Kompānijas personāls. Aizsargājot vairākus objektus vai personas, protams, ir nepieciešams ne vien liels darbinieku daudzums, taču arī sakomplektētas ātrās reaģēšanas komandas, kas jau ir gatavas izbraukt arī pēc pirmā trauksmes signāla jebkurā diennakts laikā.
4) “Pults” tehniskā apsardze. Viennozīmīgi šis jau ir viens no kritērijiem, kurš atšķir stabilu apsardzes firmu. Drošības panelis sniedz iespēju uztvert trauksmes signālu pat tad, kad birojā vai dzīvoklī nav īpašnieku, un trauksme tiek iedarbināta.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.