KĀ PAGATAVOT KVALITATĪVU KAFIJU?

Kafija ir dzēriens bez kura nav iedomājama pasaule. Ir atsevišķa profesija, kas specializējas kafijas gatavošanā – barista. Kafija palīdz dienas gaitas uzsākt mundri un spirgti, dodot enerģijas lādiņu, ko veicina sastāvā esošais kofeīns. Ir ļoti daudz kafijas šķirņu, bet tikai dažas no tām ir lietojamas ikdienā, turklāt, kafija nav tikai tas karstais dzēriens, kura smaržu atpazīsim jebkur, jo kafija mēdz būt pamatā pat dažādiem alkoholiskiem kokteiļiem un citiem dzērieniem. Katrā pasaules vietā ir atšķirīgi kafijas pagatavošanas un baudīšanas rituāli, kas veido gadu simtiem ilgas tradīcijas no paaudzes paaudzē(ieskaties te, lai iegūtu vairāk informācijas – https://www.kafo.lv/veikals/kafija/). Arī mūsdienās kafija tiek gatavota dažādos veidos – gan dažādos kafijas automātos, gan ar apliešanas metodi. Mūsdienās būs grūti atrast mājokli, kurā ikdienas lietošanā nebūtu vismaz viena veida kafijas pagatavošanas ierīce.

KĀ VISĒRTĀK PAGATAVOT KAFIJU?

Mūsdienās veikalu plaukti ir pilni ar dažādām kafijas pagatavošanas ierīcēm un aksesuāriem – sākot no franču presēm un turku kafijas biķerīšiem, līdz multifunkcionāliem kafijas automātiem. Visbiežāk kafijas automāts pupiņas samaļ pats, bet ir iespējams iegādāties arī tādus automātus, kuros ber jau samaltu kafiju. Ja esat dažādu kafijas dzērienu cienītājs un vēlaties tos baudīt arī mājās, iesakām iegādāties kafijas kapsulas un tam paredzētos automātus. Espresso automātos un vienkāršākās kafijas pagatavošanas ierīcēs, visbiežāk tiek izmantota jau samalta kafija, kas tiek dozēta speciālos kafijas spilventiņos vai gatavošanas procesā tiek filtrēta.

VAI SAPLĪSUŠUS KAFIJAS AUTOMĀTUS LABO?

Visā pasaulē bez kafijas automāta nav iedomājams virtuves iekārtojums. Nenoliegsim, ka kafijas automātu, kā jebkuras citas labas, kvalitatīvas sadzīves tehnikas cena, nav no mazākajām, tādēļ, iegādājoties ierīci, tiek gaidīta simtprocentīga atdeve, taču, ja rodas vajadzība, kafijas automātu serviss un labošana palīdzēs tikt galā ar problēmām. Lielisks pakalpojums ir arī kafijas automātu noma, kas būs labs palīgs saviesīgu pasākumu un banketu rīkošanai, kurā plānots būt vairāk par pāris viesiem.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *