Ieteikumi dažādu apdares materiālu izvēlē un arī atrašanā

Uzsākot remontu, cilvēkiem bez pieredzes jau ir grūti izplānot, kā tad atrastie apdares materiāli izskatīsies dzīvē: sienu krāsa var izrādīties daudz tumšāka, kā izskatījās uz piemēra veikalā, vai vieglais raksts uz sienas flīzēm jau var likties uzbāzīgs, kad tad tiks ieklāta visa siena. Bet, ko tad izdarīt, kad nepieciešama jauna santehnika? Vispār nav saprotams. Protams, labāk jau ir griezties tieši pie profesionāļiem, kas spēs izlīdzēt kā plānot dizainu, gan atrast vislabākos materiālus. Jau par to, kāds tieši interjera veikals var sniegt palīdzību vai kādā veidā uzsākt savu remontu, uzzināt vairāk var tālāk. Var uzzināt vairāk uzņēmuma mājas lapā!

Ko labāk izvēlēties vannas istabas sienu apdarei vai arī ko likt bērnistabā uz grīdas?

Remonts – grīdas un sienu apdares izvēlēšanās, tiek pētīta santehnika un meklētas mēbeles pēc pasūtījuma vai gatavas. Kā nekļūdīgi piemeklēt sienu apdari? Labāk būs to pieskaņot grīdai, lai mēģināt radīt kopējo tēlu. Piem., kad labāk patīk pelēks parkets, šajā gadījumā uz sienām iederēsies tapetes baltā krāsā vai arī krāsotas sienas ar akcenta sienu – pelēku. Viennozīmīgi tas, kas ir piemērotāks sienām – tapetes, gatavas krāsotas sienas vai arī flīzes, būs atkarīgs tikai no personīgajām vēlmēm kā arī telpas. Kā piemēram, bērnu istabā iederēsies fototapetes, šeit var būt izvietots skaists attēls, ko vēlāk varēs pamainīt. Savukārt, piem., vannas istabā lieliskas būs tieši flīzes. Uz grīdas labi noderēs parkets vai lamināta grīdlīstes, bez tam tagad lamināts pilnībā atdarina naturālo koku, pie tam ir jūtami izdevīgāks par parketu. Iespējams pat likt mīksto segumu, kas labi izskatās guļamzonā. Patlaban daudziem cilvēkiem atklājums būs linolejs, tā kā tas jau ir pilnveidots – mūsdienās tas jau ir diezgan spēcīgs, var noslāpēt skaņas un ir mīksts. Tādā veidā nebūs bail, kad bērns sasitīsies vai kāds trauks saplīsīs. Kā arī svarīga lieta ir santehnika – keramikas, akmens masas izlietnes, tualetes podi ar jau iebūvētu un vēl brīvi stāvošu ūdens skalošanas kasti, pie sienas piekaramie tualetes podi, kas tad ir ļoti komfortabli lietošanā. Nevienu vairs nepārsteigsi ar kluso aizvēršanas funkciju, taču tualetes podos šobrīd tiek iebūvēts ūdens ekonomijas režīms, kas jau būtu samērā būtiska opcija. Tāpēc ir rekomendējams tuvāk iepazīties ar visiem modernās santehnikas tehnoloģiju jaunumiem.

Kas tad palīdzēs tikt galā jau ar remontdarbu neskaidrībām?

Gadījumā ja ir ieskats jau par to kādi tieši apdares materiāli pastāv, taču nemaz nav skaidrs, kādi tieši būs atbilstošākie Jūsu situācijā, šajā gadījumā labākais rīcības veids būs tiešām griezties specializētā veikalā, kur būs ne vienīgi apdares materiālu piedāvājums, bet gan profesionāli speciālisti, kuri palīdzēs piemeklēšanā un vēl dos savas rekomendācijas. Protams, materiālus iespējams iegādāties internetā, bet šajā gadījumā Jūs nesaņemsiet tik ļoti izsmeļošu atbildi, kā satiekoties personīgi. Līdz ar to vienmēr izpētiet atsauksmes jau par atrasto veikalu, taču izvēli labāk realizēt ir klātienē. Drošs interjera veikals atšķiras no citiem ar to, kad šeit darbojas tādi speciālisti, kuri varēs sniegt ieteikumus arī dizaina radīšanā un arī vairāku apdares materiālu kombinēšanā. Vajadzētu arī pievērst vērību materiālu ražotājiem, jo arī pie zināmiem pārstāvjiem iespējams atrast cenas ziņā pieejamus materiālus, taču tieši kvalitāte būs tas, par ko tad Jūs noteikti nežēlosiet. Pats galvenais ieteikums būs – uzdodiet jautājumus. Profesionāli darbinieki būs tiešām ieinteresēti labā apkalpošanā un vērtīgu ieteikumu došanā.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *