IEKŠĒJĀS APDARES MATERIĀLI MĀJĀM UN DZĪVOKĻIEM

Dažāda veida remontdarbu laikā, apdares materiāli celtniecībai ir atrodami plašā klāstā. Arī interjera salonos ir atrodami interesanti apdares risinājumi mājām vai biroja telpām. Apdares materiālu veikals parasti piedāvā plaša klāsta sienu un grīdas apdares materiālus jebkurai gaumei un maciņam.

Izvēles iespējas ir teju neierobežotas. Klienti novērtē, ja viss remontam nepieciešamais ir atrodams vienuviet, jo nav jāskraida pa veikaliem vai stundām jāblenž datora ekrānā, lai atrastu sev vajadzīgo dažādās vietnēs. Mūsdienās ir iespējams atrast risinājumus jebkurai gaumei, iespējām un maciņa biezumam.

KAS IR LABĀKS – FLĪZES VAI TAPETES UN KĀ IZVĒLĒTIES?

Apdares materiāli nepilda tikai vienu funkciju, bet kalpo arī telpas tehniskā stāvokļa uzlabošanai, novēršot ārējo un iekšējo apstākļu iedarbību uz telpu. Jau labs laiks pagājis, kad veikalu plauktos varam redzēt daudz vairāk kā trīs veidu tapetes, pāris linoleja dizainus un flīzes. Tapetes, visbiežāk varam redzēt istabās, taču virtuves un vannasistabas sienu apdarei tiek izmantotas flīzes. Lielformāta flīzes gan uz sienas, gan grīdas, ir viegli kopjams apdares materiāls sienām un grīdām. Akmens masas flīzes būs piemērotas silto grīdu apdarei. Līdzīgi kā sienu apdarē, arī grīdas apdares materiāli jāizvēlas rūpīgi un piemēroti telpai. Vinila grīdas segumi ir vieni no izturīgākajiem un pateicīgākajiem grīdas apdares materiāliem, kas atrodami veikalu plauktos.

SANTEHNIKAS PRECES UN APDARES MATERIĀLI MĀJĀM

Vannasistabas remonts ir viens no svarīgākajiem posmiem. Labas sanitārās sistēmas stūrakmens ir kvalitatīva santehnika. Remontējot vannasistabu, jāizvēlas piemēroti materiāli, kas ir mitrumizturīgi un nedeformējas mitruma iespaidā. Pareizi materiāli arī novērš pelējuma sēnītes veidošanos uz dažādām virsmām. Ja vannas istabā izlemjat ierīkot apsildāmo grīdu, tad nepieciešams izvēlēties piemērotu grīdas segumu, as paredzēts šādam mērķim.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *