CIK MAKSĀ MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANA?

Ļoti daudzās mājsaimniecībās dīvāns viesistabā ieņem goda vietu. Jo lielāka ģimene, jo lielāks dīvāns nepieciešams, kas nozīmē arī biežāku tā kopšanu un tīrīšanu. Dīvāna izvēlē svarīgi ir ne tikai ērtuma un izmēra kritēriji, bet arī tas, cik viegli tas ir kopjams un kās ir tā potenciālais kalpošanas laiks. Mīksto mēbeļu ķīmiskā tīrīšana ir izplatīts un plaši pieprasīts pakalpojums, turklāt, tas nav nedz dārgi, nedz laikietilpīgi. Pakalpojums tiek sniegts pie klienta mājās, turklāt, bieži vien aizņem mazāk kā stundu. To var veikt profesionāli darbinieki vai arī, ja tīrīšanas apjoms nav tik liels, ir iespējams iznomāt tehniku un to darīt pašam.

Uzzini vairāk – https://divanueksperti.lv/

KĀDA VEIDA MĒBELES VAR ĶĪMISKI TĪRĪT?
Kā notiek tapsēto un mīksto mēbeļu tīrīšana? Daudz kas ir atkarīgs no mēbeles tipa, kuru nepieciešams iztīrīt. Pats labākais, ko novērtē visi klienti, ir tas, ka serviss tiek sniegts mājās, attiecīgi nav jālauza galva par to, kā dīvānu vai citu mīksto mēbeli nogādāt tīrīšanai. Klentam nav nepieciešams pašam iegādāties speciālas mīksto mēbeļu tīrīšanas iekārtas, jo darbinieki pie klienta uz mājām ierodas ar visu nepieciešamo tehniku un tīrīšanas līdzekļiem. Atkarībā no mēbeles, auduma pārklājuma un tīrības pakāpes tiek pielietota gan sausā, gan slapjā tīrīšana. Pieminēšanas vērts arī ir tas, ka pēc darba padarīšanas, viss tiek sakopts un nav jāuztraucas par netīrību istabā. Dīvāna tīrīšanas cena tiek noteikta vadoties pēc dažādiem faktoriem. Stūra dīvāniem cena tiek noteikta par sēdvietu, savukārt U veida dīvāniem cena ir fiksēta. Atsevišķas cenas tiek noteiktas arī dīvāniem, kas ir izvelkami un divvietīgajiem dīvāniem, gan ar ādas, gan auduma.

KUR UN CIK MAKSĀ PAKLĀJU IZTĪRĪŠANA?
Bez paklāju un arī dīvānu tīrīšanas, klientiem interesē arī cita veida mīksto mēbeļu un arī virsmu tīrīšana. Kā piemēram, paklāju tīrīšana bez vajadzības tos vest ārpus mājām. Arī tīrot paklājus, sākotnēji tiek izvērtēts gan materiāls, no kā tas taisīts, gan tīrības pakāpe, lai varētu veiksmīgāk piemeklēt piemērotu tīrīšanas veidu. Paklāju ķīmiskā tīrīšana notiek ātri un bez papildus nekārtības radīšanas. Paklāju tīrīšanas cena ir ļoti draudzīga – vidēji nepilni seši līdz 9 eiro par kvadrātmetru. Klientu vidī pieprasīta ir arī spilvenu, klubkrēslu un biroja krēslu ķīmiskā tīrīšana. Arī šie pakalpojumi tiek veikti pie klienta mājās un izmaksā daudz lētāk kā jaunu iegāde.

Rakstiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *